طبيعت مرد
'  Outdoor Man  '
پنجشنبه ٢٤ اردیبهشت ،۱۳۸۳
 

خوووووووووب ! در نهايت ما هم وبلاگی شديم!

 راستشو بخواين! خودم هم نمی دونم که واقعا اين کاره هستم يا فقط يه کرمه؟ يا يه هوس زود گذر؟ نمی دونم....

من اينجا فقط برای دل خودم می نويسم! يه روز ممکنه خيلی ادبی و با رعايت کامل آيين نگارش و کلی کلمات قلنبه سلنبه ! و يه روزم مثل الان همينجوری شتره شلخته وار!

به هر حال انتظار ندارم کسی بياد اينجا و جفنگيات تراوش شده از اين مغز معيوب رو بخونه و خوشش هم بياد! من واسه خودم می نويسم خيلی جاها هم ممکنه بد و بيراه بنويسم يا حتی فحش بدم! خلاصه ايراد نگيرين ازم!

بعد از اين مقدمه . ( ويرگولشو پيدا نکردم!! مگه شيفت + تی ويرگول نيست؟...) به هر حال شما نقطه ببينيد و ويرگول فرض کنين بگذريم ميخواستم از چند نفر تشکر کنم که نمی دونم به ترتيب الفبا باشه ؟ يا زمانی باشه يا؟؟؟ 

زمانی بهتره! اول از همه ازعلی و شروين عزيزم!  علی چند وقته که نمی نويسه و لينکشم جمع کرده متاسفانه! شروين هم جديدا سرش شلوغه و ما رو معتاد کرد به خوندن چرت و پرتاش بعد يهو ول کرد نوشتن رو.بگذريم . يه موقعی بود که من از نوشتن بيزار بودم! اما کامنتهايی که برای شروين می نوشتم باعث شد  علی و شروين گير بدن به من و می خواستن يه وبلاگ بسازن و کادو بدن به من!!!!که بی خيال شروين شم!! به هر حال اونها بودن که اين کرم رو انداختن به جون ما.

اما اين وسط علی فرق می کرد! اينقدر قشنگ می نوشت که از لحظه شروع تا آخر خوندن نوشته هاش آدم ميره به يه دنيای ديگه به خصوص با آهنگ نوبهار که سعی می کنم ازش بگيرم برای اينجا! و همين علی بود که من رو با دنيای وبلاگ و وبلاگ نويسی آشنا کرد اما مثل اينکه ديگه دوست نداره کسی اخترک ب -۶۱۲ رو ببينه!

و اسم وبلاگش مصداق پيدا کنه: اخترک ب-۶۱۲ کجاست؟

به هر حال از جفتتون ممنونم به خاطر همه چيز ! مهمتر از همه به خاطر دوستيتون با من!

 

طبیعتمرد

[ خانه | آرشيو | پست الكترونيك ]