بدون شرح.

گاهي وقتا اينقدر فشار به آدم مياد كه واقعا اگه نتوني به هر دليلي واكنش نشون بدي، ميشي عين چيزي كه من الان شدم! در حالت انفجار ! اما آتيش زير خاكستر! لب خندون اما از درون داغ.

حالا بي خيال. اون موقعي كه اين داستان بالا اتفاق افتاد، داشتم چند تا عكس براي اينجا اديت مي كردم. متن رو بي خيالش شدم چون تمركز ندارم براي نوشتن. اما اين چند تا عكس رو تقديم مي كنم به همه عاشقان طبيعت. به خصوص شكارچياني كه عين من امسال در حسرت شكار سوختند و كاري از دستشون بر نيامد. من كه دوربين به دست رفتم . همون هيجان رو داشت. شما هم امتحان كنيد. بد نبود. تنها اشكالش اين بود كه بوي باروت زير دماغت نيست. وگرنه باقي داستانهاي كومه نشيني و سكوت و استتار و دنبال شكار بودن و..... عينن همونه ....

خوب فعلا فقط همين.

توضيح اينكه دوربين Canon EOS 10 D و لنز Canon 75-300 USM/> IS و منطقه تالابهاي كنار درياچه زريوار در كردستان بوده است.

30.jpg

ماهي خورك يا King Fisher

32.jpg

چنگر

31.jpg

چنگر ها در حال سرعت گرفتن براي پرواز

 

 

 

 

 

 

/ 5 نظر / 16 بازدید
علی عبدلی

جز در هوای اشک دلم وا نمی شود،باران به دامن است هوای گرفته را

فريتا

نبينم گرفته باشی عمو. اگه من و تو به هم دلداری نديم کی ميخواد بياد ببينه کجاييم و چی کار ميکنيم؟ دلم خيلی تنگه. کاش لا اقل يکی از شماها اينجا بودين...

علی

کاشکی يه دوربين هم خودتو شکار می کرد ... حتما با اون چکمه مشکيه بودی

شاهین

از میان نی‌ها سرک کشید.. حسی غریب به او می‌گفت که آنجا باید چیزی باشد... تفنگ را به بغل کشید، ضامن را آزاد کرد و با لوله تفنگ آخرین نی را کنار زد... صدای جنبشی شنید و بر هم خوردن بالی، همه تن چشم شد و خیره ... صدای کر کننده تیر و صدای شلپ افتادن چیزی میان آب... سکوت همه جا را فرا گرفت و بوی باروت فضا را آکند... مرد به آب زد! ---------------------------------- عموعلی نازنین من خیلی وقت‌ها گرفتن همین عکس‌ها از آن چیزی که بالا نوشتم سخت‌تر است تو را که می‌دانم که می‌دانی برای آن‌هایی گفتن که شاید... تیغ بررا... لذت بردم:)

سفالينه

با دیدن این عکسهای فوق العاده، به این فکر افتادم که طبیعت چقدر کامله. برامون هم هیجان و ماجراجویی داره و هم آرامش و خلسه... حتی تماشای عکسهاش می تونه برامون سوپاپ اطمینان باشه واسه جلوگیری از انفجار فشارهای روزمره و همیشه... دستتون درد نکنه واقعن.