مسابقه

خوب!<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

بالاخره فردا مسابقه است!

ببينيم چي ميشه؟

اميد وارم كه همه چي به خوبي و خوشي تموم شه.

همچنين اميدوارم كه اون بالا تو حسندر ببينمتون.

.

.

 

 فعلا تا وقتي كه از اونجا برگردم و راجع بهش بنويسم.....

يا حق.

 

/ 34 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
Fera

دير اومدم. مواظب باشيد تو يخ نوردی کتفتون کنده نشه ايندفعه! شاد باشی.

hamid

بابا عمو جان فکر ديگران رو نکن فکر منو بکن که هر روز بهت سر می زنم و می بينم که مطلبت رو جديد نکردی . راستش توی کوهنوردی که خيليها ادعا دارند خيلی انسان ساز است بيشترين رقابتها وجود دارد . چونکه ريسک اين ورزش خيلی بالا است و کسانی که کارهای مهمی می کنند بسيار معروف می شوند و بقيه هم می خواهند که از آنها تبعيت کنند . راستش مخصوصاٌ فعاليتهای فنی جنبه بالايی می خواهد که هر کسی اين جنبه را ندارد . من خودم اين مساله را دقيقاٌ متوجه شده ام . و همه شعارها و ... خالی بنديه . فقط يک رقابت حاکمه و اين رقابت بعضی جاها خيلی ناسالمه . شايد از خيلی از فعاليتهای ساده کوهنوردی که انجام داده ام بيشتر از فعاليتهای حرفه ای لذت برده ام .

hamid

حالا هم از اين فرد می خواهم که سعی کند احترام ديگران را نگه دارد . هيچ چيز مطلق نيست حتی اخلاق خود شما . پس اگر کس ديگری را راحت زير سوال ببريد ممکن است اول خود زير سوال برويد . وقتی با دست خود به کسی اشاره می کنيد و به او تهمت می زنيد يک انگشت شما فرد را نشان می دهد ولی سه انگشت ديگر به سمت خودتان نشانه رفته است . مثلاٌ شما الان احساس می کنيد که عمو علی ادعای ته يخ نوردی و ... دارد . نه عزيزم . عموی ما سعی می کند در حد توانايی خود با طبيعت حال بکند و از آن لذت ببرد . و مهم هم همين مساله است . ايشان اصلاٌ صحبتی از صعود خود نکرد !! فقط در مورد محمد صبوری نوشته بود . حالا اگر شما می خواهيد جور ديگری برداشت کنيد بايد بگويم که به برداشتهای ديگران از يادداشت هم دقت کنيد

hamid

در آخر هم می خواستم از عموی خوبم بخواهم که زودتر اين مطالب را به روز کند و به اين مسائل حاشيه ای کار نداشته باشد . من هم در گروه کوهنورديمان بحثهای زيادی پشت سرم هست . يک روز يکسری از من تقدير می کنند و يکروز ديگر يکسری پشت سر من حرف می زنند ولی من نه به تعريف اوليها توجهی دارم و نه به بدگوييهای دوميها . من کار خودم را انجام می دهم و در کارهاي حساس از دوستانم مشورت می خواهم تا بتوانم کارهای فنی گروه را هدايت کنم . و به اين مساله نيز اعتقاد دارم که نمی شود همه را راضی نگاه داشت . پس بگذاريد هر کس هرچيزی می خواهد بنويسد و شما هم مطالب خودتان را بنويسيد و به نوشته های اين افراد توجهی نداشته باشيد . اطرافيان شما و آنهايی که شما را می شناسند می توانند قضاوت کنند بقيه هم اگر قضاوت اشتباهی دارند چندان مهم نيست . منتظر نوشته جديدت هستم عمو علی . حميد

سامدخت

پنج دقيقه سكوت براي كساني كه هرگز سكوت نكرده اند كساني كه در انتخاب بين حقيقت و دروغ در زندگي لحظه اي درنگ نكرده اند./ علي جان بالاخره براي ما مي نويسي جمعه چه خبر بود يا اينكه طبق دستور ها ها مي خواي خاموشي برگزيني!!!! تا جايي كه مي دونم بيدي نيستي كه با اين بادها بلرزي پس آپديت از تو اسپند دود كردن از ما. (يه چشمك)

شاهین

علی جون واسه همه اونايی که دوستت دارن زودتر اپديت کن...

يه فضول!

لطفا اون لينک رو بزار سر جاش والا ........... قول ميدم ديگه شوخی نکنم و فقط از شما طرفداری کنم.

shervin

سام بليک جوجو . چرا بابا کامنتينگ را بر می داری . بی خيالشون بابا . کامنتیگتون را رديف کن دوباره بتونيم کامنت بذاريم . آخه نيست حالا نمی تونيم !‌!‌!‌!‌.

shervin

آقای جورتبچی ميبينم که سايتorkut باعث شده وبلاگتون آپديت نشه . بابا طبيعت مرد بنويس ديگه .

پروانه

اخيش تازه فهميدم چرا هادی از دست شروين پير شد!!!!................. جورتبچی!!!!!! فاميل جديد بعضی هااااااااااااااا ! (چشمک)