دنيای وارونه!

گاهی اوقات سوژه های ريزی که بهشون نگاه می کنی هم خبر از وارونه شدن کارهای دنيا ميدن! نمونه اش همين در بطری شيشه ای است که ازش عکاسی کردم! و حيفم اومد که شما هم وارونه بودن دنيای امروزی رو ( حد اقل از ديد من!!) نبينيد.

نظر شما چيه؟

عكس از طبيعت مرد

/ 18 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
yasaman

کسی چه ميدونه.شايد حقيقت زندگی اونی باشه که تو در بطری ديده ميشه و هر کسی نمی بينتش! اما واقعيت اون چيزيه که همه ميبينن-فضای اتاق!!!!

رها

دنيا دنياست .... (نظر منه البته)

قوشبازی

سلام عمو جون خيلی جالب بود . به نظر من بستگی به خود ادم داره که بخواد چه جوری ببينه . هم وارونش قشنگه هم معموليش. موفق باشی.

شاهین

عمو علی تا دوباره خوابت نبرده دست بجنبون پسر(:دی)

نازخاتون

دنيای وارونه شايد حقيقتيه کنار دنيای واقعي ما! سوژه عکسش قشنگه.

bahram sport fisher man

ما که از هرکی میپرسيم ميگه دوران قديم هم همينشکلی بوده .نميدونم پس کی و کجا درست بوده؟؟؟؟؟؟

mos

راستی اگه دنيا واقعا وارونه ميشد بهتر می شد يا بدتر؟ جمله اينکه هيچ کس نمی تونه به جای ديگری کشف انجام بده هم واقعا درست بود و اينکه آدم خودش رو در واقع تجربه ميکنه.ياد مصاحبه سعيد طوسی افتادم که گفته بود هنگام صعود اورست خودش رو فتح کرده.

طاهر

دنیای وارونه از بهترین دنیاهاست...

يک دوست فراموش شده

دنيای عجيبيه . و در عين حال بی وفا . به جای اينکه بزرگا به ياد کوچيکا باشن و هوای اونها را داشته باشند کوچکترها فقط به یاد بزرگان هستند و ..... ! !‌ ! خوب چيه اين دنيا درسته که اين يکيش باشه . ما که فراموش شديم ولی يادت باشه دنیای وارونه خوبيش اينه که هست . حالا وارونه يا غير وارونه ، به هر حال هست . اما چيزها يا کسانی که فراموش می شوند چی ؟‌ قانونی خدشه ناپذیر هست که می گوید : از دل برود هرآنکه از ديده رود .

رها

کوهنورد کجايی شما کامنتتو که توی مال فرا ديدم تند دويدم گفتم شايد آپ کرده باشی ولی....:(