دوستی ها

عجب داستانيه هااااااااااااا!!<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

هي مي خوام شروع كنم راجع به كوه و بيابون بنويسم اما يه چيزي پيش مياد كه موضوع ديگري بياد وسط!

موضوع اينه كه ديشب يه E-mail  از شروين داشتم.چيزايي رونوشته بود كه خيلي به دلم نشست. حيفم اومد كه شما نبينين. كساني كه شروين رو از نزديك ديدن ، شايد باورشون نشه كه اينقدر قشنگ فكر مي كنه ! اما اونايي كه با نوشته هاش آشنا هستن ، مي دونن كه اين بشر ! اينقدر قشنگ و باز فكر مي كنه كه آدم دهنش وا ميمونه! وقتي موضوع جالبتر ميشه كه بفهميم اين دوست خوب من فقط 23 سالشه! اما رك بگم بعضي وقتا من با سي و يكي دو سال سن، به نوشتنش و طرز تفكرش حسوديم ميشه!!!

بگذريم....

اين عين نامه شروين عزيزه كه براي من زده:

علي جان اول مي خواستم اين نوشته ها را در وبلاگت ثبت کنم ولي گفتم شايد نخواهي ديگران به صحبت هاي بين من و تو پي ببرند و اين چنين شد که به تو ايميل زدم .

روزگار عجيبيه . يه روز شما وبلاگ من را می خواندی و امروز من وبلاگ شما را . من از وبلاگ نوشتن چند هدف داشتم ، يکيش اين بود که با نوشتم يکجورايی تمرين نوشتن کنم و دوم اين بود که وبلاگ را جای مناسبی ديدم برای فرياد زدن در مکانی مجازی . ولی به هر حال هر چه که بود و هست برای من مفيده . اميدوارم برای تو هم همينطور باشه . در مورد زندگی هم اخلاق بافها می گويند گذشته را رها کن ، برای حال زندگی کن و برای آينده برنامه ريزی . به هر حال اميدوارم هر چه که ميکنی درست باشد . فقط توی طبيعت مرد ناسزا ننويس . اين يک خواهش از طرف يک خواننده است . نه اينکه نوشته باشی ولی در نوشته های قبلی ات نويدش را داده بودی . هرچه می خواهی بنويس . داد بزن . عصبانی شو ولی ناسزا نگو . به هرحال اميدوارم وبلاگت هميشه پابرجا باشد و به ياد داشته باشی وبلاگ يک مکانی است مانند قدح افکار در کتاب هری پاتر . يعنی اينکه در آنجا افکاری را که باعث شادی ات می شوند را بگذار که هر از چند گاهي به آنها مراجعه کني و افکاري را که باعث ناراحتي ات مي شوند را در آن رها کني تا ديگر جايي در مغزت را اشغال نکند و به دست فراموشي سپرده شود .

حرمت بنه کليک هايي را که بر وبلاگت مي شود و به

 

حرمت آنها ناسزا ننويس مرد طبيعت .

اميدوارم هماره پابرجا باشي

باقي بقايت

 

 

        شروين

شروين جون چشم!

داداشي عزيزم چشم!

همنورد خوبم چشم!

همه حرفات رو خوندم! نه يك بار كه چندين بار. و به ديده منت روي چشمم ميگذارمشون.

مي دونين چيه؟ من واقعا آدم خوشبختي هستم! اين رو از ته دل فرياد مي زنم.

 چرا؟

خيلي ساده است! اگر شما هم عين من دوستان به اين خوبي داشتين،معني واقعي خوشبختي رو لمس مي كردين.

دوستان خوبي كه حتي با تمام بد اخلاقي هايي كه اين روزا مي كنم ، با تمام قاط هايي مي زنم، با تمام گير هاي بي ربطي كه بهشون ميدم،و.... باز هم هميشه و همه جا تو سخت ترين شرايط باز هم در كنار من هستن.

خيلي بده كه آدم عين من يك دنده باشه و مغرور! و اعتراف به اشتباهاتش براش از مرگ سخت تر باشه! و الكي به همه بپره ، خودشم بدونه كه اشتباه مي كنه اما حد اقل در ظاهر  قيافه حق به جانب بگيره......

خوبي نوشتن اينه كه ميتوني افكار ضد و نقيضي كه ميخوان كله ات رو منفجر كنن رو بريزي بيرون !

ميدونين چيه؟ به نظر من هيچي تو اين دنيا جاي يه دوست خوب رو نميگيره! قدر دوستان واقعيتونو بدونين!

به قول آشنايی :

دوستيامونو يه روزه به دست نياورديم كه يك شبه بخواهيم از دستشون بديم........

شاهين،‌كامي، علي ،‌ميترا شروين،‌صابر، امير اصلان، ركسانا ، علي (شاهين)و....... از همتون ممنونم بچه ها !

از ته دل خوشحالم كه دوستاي خوبي مثل شما ها دارم و به خودم ميبالم از داشتن اين همه دوستاي يكرنگ....

خوب  فقط همين....

 

 

 

/ 7 نظر / 13 بازدید
شاهین

آقا به ويزيتر صدم جايزه نمی دی؟

shervin

علی جان از لطفی که به من داری ممنون . و باز هم ازت ممنونم که کوته نوشته آماتوری من را چندين بار خوانده و اون را در وبلاگت قرار دادی . راستش ما با تمام اين قاط زدن هات حال می کنيم . در ضمن من فکر نمی کنم اونقدر که من تورا اذيت می کنم تو به من گير داده باشی . در مورد اينکه می گويی هيچی توی اين دنيا جای يک دوست خوب را نمی گيرد راست می گويی و دقيقا من به همين خاطر به تو علاقه دارم .

shervin

و بايد بهت بگويم که اونهايی که نامشان را بردی و از دوستی با آنها احساس مسروری کردی نيز از اينکه با تو دوست هستند بسيار خوشحالند .

shervin

در آخر برايت آرزوی موفقيت می کنم و اميدوارم هميشه خوب و خوش باشی مرد طبيعت . باقی بقايت

cygnet

شروين خيلي قشنگ و ساده نوشته بودي: گذشته را رها کن!! منم عقيده شما رو دارم در حال زندگي کن گذشته ديگه گذشته، آينده هم خودش مياد و بخاطر آينده حال رو از دست نده!! اما يه چيزي رو مي دوني گاهي اوقات همين گذشته است که حال رو ازت مي گيره و فقط يه بغض تلخ توي گلوت به يادگار مي زاره!!

Rose

شروين جان ممنون . مرد طبیعت از تو هم ممنونم به خاطر این که این همه لطف و درس حقیقت رو با منی که خواننده وبلاگتم تقسیم کردی. موفق باشی.

sara

ali joon mer30 az inke ejaze dadee manam matalebeto bekhonam to ham mesle shervin kheily sade valy ba eshgh menevicy khosh be halet ke dostane in cheniny daree omeedvaram ye rooz manam joze dostanet ke nameshono bordy besham hameshe sabz bashy